بررسی طرح های ترافیکی و مسائل عمران شهری

🔴برگزیده ای از سخنان دکتر فریدون حسنوند در جلسه طرح های ترافیکی و مسائل عمران شهری در محل فرمانداری اندیمشک

✅دکتر حسنوند در این جلسه ضمن تبریک به مناسبت یوم الله ۲۲بهمن بیان کردند: مردم شریف و متدین اندیمشک پابه پای مردم شهرستانهای دیگر در لبیک گفتن به رهبر معظم انقلاب و دعوت ایشان برای حضور مردم حضور پرشوری داشتند حتی شاید نسبت به سال های قبل، مردم هم با شور بیشتر وهم با شعور بالاتر وهم از لحاظ کمی وکیفی این حضور عالی بودند.

✅ وی با اشاره به ایام فاطمیه این ایام را تسلیت گفت و بیان کرد: ما انتظار داریم این ایام بسیار باشکوه برگزار شود. همه مسئولین برای این ایام آمادگی داشته باشند باید کاری بکنیم که در خور وشأن و نام آن حضرت باشد.

✅وی افزود: قرار است چندین کاررا قبل از عید انجام دهیم می خواهیم به عنوان ورودی استان اندیمشک بدرخشد. ما این قطعه از دوکوهه تا میدان بسیج وتا مقبره شهدای گمنام را سریع باید درست کنیم کندرو کوی لور ،کندرو کوی ولایت و جاهای دیگر را تا این مدت آماده کنیم.

✅نماینده مردم اندیمشک بیان کرد : قرار است دو میدان فرهنگیان وپل هوایی زده شود هر کدام دریک روز برای انجام این کارها همه مسئولین مربوطه باید کمک کنند

✅ایشان در پایان سخنانشان بیان کردند: طبیعی است در یک کاری نقاط ضعف باشد ، سلایق متفاوت باشدودیدگاه کارشناسی هم باهم فرق بکند اما همه ما آمده ایم دریک هم افزایی در کنار هم بتوانیم کاری انجام دهیم.