نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای شهر آینده باید بیرق اهل بیتی و خدمت‌گذاری در دست داشته باشند، گفت: جشن وحدت پنجم فرودین ۹۶ در اندیمشک برگزار می‌شود.

فریدون حسنوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اندیمشک اظهار کرد: افتخار ما شیعیان حضرت زهرا (س) است که تمامی زنان بهشتی به مقام والای ایشان تعظیم می‌کنند.

وی افزود: مسؤولان با خدمتگذاری بیشتر به مردم قدر وحدت که یک هدیه الهی است را بیشتر از گذشته بدانند.

رئیس کمیسیون انرژی با اشاره به سابقه قوی اندیمشک در زمینه ورزش خاطرنشان کرد: در جام جهانی آرژانتین نماینده‌ای داشتیم و در سایر ورزش‌ها سر آمدهایی داریم که به آنها افتخار کرده و با تلاش این مسیر باید همچنان ادامه داشته باشد.

حسنوند با بیان ما در اندیمشک باید نگاه یکی بودن را تقویت کنیم افزود: کسی که مخالف وحدت و پیشرفت شهرستان باشد، شیطان است در هر نوع لباس که باشد.

نماینده مردم اندیمشک با بیان اینکه توفیقات به دست آمده حاصل توسل به ائمه اطهار و وحدت است افزود: جشن وحدت پس از وقفه چند ساله در اندیمشک روز پنجم فروردین در مجموعه ورزشی شهید سروندی برگزار می‌شود.

وی در ادامه شاخص‌های انتخاب شورای شهر آینده را شورای یک شورای متخصص پاک و مردمی دانست و خاطر نشان کرد: شورایی که پرچم اهل بیت و نوکری مردم در دست داشته باشد، تلاش شبانه روزی و خدمت به مردم سرلوحه کار آنها است.

نماینده مردم اندیمشک گفت: اگر شورای آینده بتواند وحدت و یک‌پارچگی را با سایر مسؤولان ایجاد کند اندیمشک یک دسته گل معطر خواهد شد.

وی با تاکید بر حضور پر شور پای صندوق‌های رای بیان کرد: نگاه طایفه‌ای در انتخاب شورای شهر نگاهی اشتباه است و باید تخصص و تعهد سرلوحه انتخاب شهروندان قرار گیرد.

حسنوند با اشاره به این‌که هرکس لیاقت و شایستگی در بین ‌کاندیدها را دارد باید از آن دفاع کنیم افزود: مسؤول کم تلاش و بی‌اعتنا به مسائل شهری که خدمت‌گزاری به مردم نمی‌کند لیاقت مسؤولیت را ندارد.

رئیس کمیسیون انرژی گفت: یک جشن به نام بهار وحدت در پنجم فروردین با حضور خواننده‌های برتر محلی و کشوری در شهرستان اندیمشک برگزار خواهد شد.