پیام نوروزی فریدون حسنوند نماینده مردم شریف شهرستان اندیمشک در مجلس شورای اسلامی
((بهار وحدت))

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الأبْتَرُ ﴿٣﴾
سلام و درود به پیامبر مهر و خوبی ها محمد مصطفی صلوات الله علیه و آله
یا مقلب القلوب و الابصار
آغاز سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به تمامی مردم ایران و ایرانیان سراسر جهان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت مینمایم.
درود بر شما همشهریان گرامی و پر مهرم، مردم عزیز شهرستان یک هزار شهید اندیمشک،”سالی که نکوست از بهارش پیداست”؛به لطف خدا سالمان با میلاد پر یمن و مبارک بانوی دو عالم ،زهرای اطهر(‌سلام الله علیها) و فرزندی از سلاله ی پاکش امام خمینی (رحمة الله علیه) معمار کبیر انقلاب اسلامی معطر شده است. مبارک باد نکویی این سال نو.
حالا که با ظهور بهار، دلها را از ناملایمات می زدائیم و خود را برای سالی جدید آماده می کنیم و آن چنانچه که سکان دار فرزانه انقلاب در پیام بهاری خود اقتصاد مقاومتی؛تولید – اشتغال را اولویت برنامه های امسال و هدفگذاری تمام کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار داده اند، ما نیز در راستای تحقق پیام معظم له برای سربلندی و سرافرازی “اسلام ،انقلاب، ایران و اندیمشک” تلاشی مضاعف خواهیم نمود.
نهضت ماندگار “وحدت ملی و سازندگی” یک حرکت جهادی همیشه پویا و در راستای خواسته های ولی فقیه و انقلاب بوده و متعلق به ملتی بزرگ می باشد که یک هزار شهید مدافع اسلام و وطن و مدافع حرم به پیشگاه امام زمانش تقدیم داشته و حماسه ای ماندگار مانند چهارم آذر خلق و ۳۸ سال پایداری و مقاومت پرافتخار بر پیشانیش می درخشد.
یقین دارم که اگر قرار است اتفاقات مهمی در کشور عزیزمان رخ دهد به حضور ، حمایت و پشتیبانی مردم همیشه در صحنه ایران بستگی دارد و این مردم هستند که پیروزی ها ، پایداری ها و حماسه ها را خلق می کنند.
مردم فهیم و شریف اندیمشک؛ از شما عزیزان همیشه همراه می خواهم مانند دیده بانی آگاه و منصف عملکرد خدمتگزارانتان را بررسی و قدم به قدم برای رشد و توسعه شهر در سایه وحدت و همدلی ما را یاری فرمایید، تاکنون نیز به یاری حق و دعای خیر و کمک شما، یک روز از تلاش و پیگیری برای ساختن اندیمشکی آباد درنگ نکرده ایم.
امام روح الله و جانشین برحقش چراغی پیش رویمان روشن کرده اند تا به امید حق و همت همگی ما در راه ساختن ایران اسلامی گام برداریم و به دستان صاحب اصلی آن امام زمان ارواحنا فداه برسانیم.
بهارتان خجسته و دل شاد باشید.
والسّلام علیکم و رحمةالله و برکاته