نماینده مردم اندیمشک در نشست شورای اداری: حضور پرشور مردم اندیمشک در مراسم استقبال و خاک سپاری شهید موچانی، بیانگر عشق و علاقه مردم به شهدا است.

اهل بیت ( ع) و شهدا دو محوری هستند تکیه ما باشند، مسیر ما نیز در این حوزه، مشهود است، توسعه خدمات در این حوزه مورد توجه قرار گیرد.

سال 1396، یک سال با برنامه و منطبق بر تقویم بوده، مسئولین شهرستان، هر سه ماه یک بار برنامه و روند اجرایی خدمات را تبیین کنند.

مدیر جهادی خود برای توسعه خدمات وارد میدان می شود، این مدیر همه را پای کار می اید، پشت میز نمی شنید، اندیمشک با مدیر جهادی و برنامه، پیشرفت می کند.

یکی از مشکلات مدیران میانی ما، عدم ارتباط مناسب با مدیران استانی و ملی است، در صورت ارتباط مناسب، روند اجرای طرح های عمرانی و جذب سرمایه گذاری، تسریع می شود.

اولویت نخست اندیمشک، اشتغال است ، اشتغال منشا بسیاری از نا بهنجاری های اجتماعی است، ظلم و نان قرض دادن در اشتغال، پذیرفته نیست، با فقر ایمان از منزل جامعه ما خارج می شود، کار آفرینی و جذب سرمایه گذار جدی گرفته شود، برای جذب سرمایه گذار باید تلاش کرد نه جلویش ایستاد! حمایت و شجاعت لازم توسعه سرمایه گذاری است.

اگر از فرصت موجود در اراضی موجود برای توسعه اقتصادی و صنعتی شهرستان استفاده نشود، زمین خوارها آن ها را تاراج ی روند.

پارک فدک با احداث مجموعه غذا خوری، تله کابین، فضای ورزشی و …امکان ایجاد یک هزار فرصت شغلی دارد، به زودی درهای سد دز و کرخه برای توسعه گردشگری شهرستان به روی شهروندان، باز می شود.

معنای اقتصاد مقاومتی، تولید شغل، درآمد و امنیت و آرامش مبتنی بر شکوفایی عقلانی ظرفیت ها و استعداد ها است باید راهکارهای آن مورد توجه قرار گیرد.

روند اجرایی پتروشیمی، بندر خشک، شیلات، 2 نیروگاه. سیکل ترکیبی، سد بالارود، کارخاته سیمان ( اختصاص 500 میلیارد ریال) ، نیروگاه دوم سد دز، شهرک کشاورزی اندیمشک، تسریع می شود.