فریدون حسنوند درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه مردم ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که یک گام از مسئولان جلوتر هستند،گفت:رهبرمعظم انقلاب نیز این حضور گسترده را پیش بینیو عنوان کرده بودند که مردم پاسخ یاوه گویی های دولتمردان آمریکا را می دهند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، افزود:در شعارهای مردم این موضوع آشکار بود که “استقلال، آزادی،جمهوری اسلامی” کشور با تمام مشکلات،کاستی ها و ضعف هایی که در بخش های مختلف وجود دارد، حفظ می شود.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه مسئولان را سنگین تر می کند

حسنوند با بیان اینکه حضورگسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه مسئولان را سنگین تر می کند،ادامه داد:نباید به دشمن که همیشه با چنگال تیز با ایران برخورد می کند،اعتماد کرد و همیشه چنگال و دندانش با خون مردم ایران خونین است.

وی یادآور شد:مسئولان نباید فریب رفتارهای منافقانه دشمنان را بخورند و متناسب با رفتارهای آنها رفتار کنند.

اتکا براقتصاد مقاومتی برای رفع مشکلات معیشت و اشتغال مردم

حسنوند با بیان اینکه دولت و مجلس باید فارغ از جناح بندی ها و برخی اختلاف نظرها رفع مشکلات اقتصادی مردم را با برنامه ریزی ضرب الاجل در دستورکار خود قرار دهند،افزود:مردمی که در سرما و گرما در صحنه حاضر می شوند،مستحق خدمت صادقانه و شبانه روزی بوده و پشتوانه اصلی نظام مردم هستند.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه هراقدامی که سبب کاهش حضور مردم درعرصه سیاسی شود،خیانت به کشور است، تصریح کرد: معیشت،اقتصاد و اشتغال مهمترین دغدغه امروز مردم است و مسئولان باید با ضرب الاجل این دغدغه ها را رفع کرده و با اتکا براقتصاد مقاومتی و به صورت جهادی مشکلات معیشت و اشتغال مردم را سروسامان دهند./