رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه ایران اسلامی زیر بار زورگویی‌ها‌ی استکبار نخواهد رفت، گفت: نتیجه سیاست‌های آمریکا پس از انتخاب رئیس جمهور جدید، چیزی جز ذلت نیست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اندیمشک، فریدون حسنوند در مراسم اهدا بیش از 80 جهیزیه به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اندیمشک، اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) یک نهاد انقلابی بوده و به همین جهت باید بیش از گذشته در زمینه تأمین نیازهای مددجویان تلاش کند.

وی با اشاره به نقش امام راحل در راه اندازی کمیته امداد و اهمیت تأمین نیازهای محرومان، افزود: هر نهادی که امام خمینی (ره) پس از پیروزی انقلاب و در دوران پر افتخار خود برای این مردم و انقلاب راه اندازی کرده‌اند امروز به افتخار کشور تبدیل شده است.

نماینده مردم اندیمشک با بیان این که خدمات این نهادها با درایت و حمایت مقام معظم رهبری بیش از گذشته مسیر رشد و بالندگی خود را طی می‌کنند، عنوان کرد: در مجلس شورای اسلامی با هدف تأمین نیازهای محرومین طرح‌ها و اعتبارات خوبی برای کمیته امداد، پیش بینی شده و با حمایت از این نهاد خدمتگزار، شاهد توسعه خدمات این حوزه هستیم.

وی ستاد مشاغل خانگی به عنوان یک ستاد راهبردی برای کاهش محرومیت و توسعه پایدار اندیمشک دانست و گفت: این ستاد با اختصاص با وام‌های کم بهره در شهرستان اندیمشک، توانمند سازی اقشار کم درآمد را در این شهرستان تسهیل می‌کند.

حسنوند با بیان این که تا پایان سال 1397 بیش از یک صد طرح عمرانی در حوزه‌های مختلف شهری و روستایی اندیمشک اجرا و به بهره برداری می‌رسد، بیان کرد: برخی از این طرح‌ها به صورت نیمه تمام هستند و به زودی و با پیگیری و اختصاص اعتبارات ملی و استانی، شاهد بهره برداری از این طرح‌ها و ایجاد زمینه توسعه اندیمشک خواهیم بود.

وی  با اشاره تاریخ انقلاب و حوادث سال‌های اخیر و نقش آمریکا در عرصه‌های برون مرزی، گفت: ترامپ باید از بوش پدر و کلینتون بپرسد که ایرانی کیست و ایران چیست و وی هنوز در اتاق‌های بسته شوکه نشده و حضور دلاورمردان ما را در این شرایط حس نکرده است.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان این که، ایران اسلامی در برابر زورگویی‌ها زیر بار نخواهد رفت، اظهار کرد: ایران اسلامی به برکت انقلاب خود، بیش از هشتاد میلیون سردار سلیمانی را در دل خود پرورش داده است  و آن چه  از طرح‌ها و توطئه‌های دشمن در طول سال‌های اخیر باقی مانده تنها اقتدار و صلابت ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها بوده و نتیجه به غیر از آن برای دشمن نداشته است و مردم ایران اسلامی با حضوری پر شور در راهپیمایی 22 بهمن و دیگر عرصه‌های داخلی و بین المللی پاسخی مناسب به آن‌ها می‌دهند.