وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با بهره برداری از کارخانه شیر اندیمشک، بیش از ۳۰۰ فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد می‌شود که تحقق این امر در افزایش اشتغال شهرستان مؤثر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اندیمشک، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز و پس از حضور در خوزستان و با استقبال مسئولان محلی وارد اندیمشک شد و  از کارخانه شیر این شهرستان بازدید و مشکلات این طرح تولیدی را بررسی کرد.

علی ربیعی در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: توسعه تولید و حمایت از فعالیت اقشار مختلف در این زمینه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های دولت جهت رشد اقتصادی، تقویت توان داخلی و افزایش روحیه کار آفرینی است  که وِیژه برنامه‌های مختلفی در این زمینه طراحی و به اجرا می‌رسد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برخی از مشکلات کارخانه شیر اندیمشک، ادامه داد: به زودی با همکاری و پیگیری مسئولان شهرستان و استان مشکلات این واحد تولیدی به حداقل می‌رسد و شاهد تأثر فعالیت آن بر حوزه‌های مختلف تولیدات دامی و اقتصادی منطقه خواهیم بود.

وی با بیان این که همه باید برای توسعه اندیمشک و افزایش رفاهی این شهرستان تلاش کنیم، افزود: افزایش خدمات و گسترش رفاه اجتماعی مردم این شهرستان حق شهروندان اندیمشک است و همه با هم باید برای تحقق آن تلاش و موجبات آن را فراهم کنیم.

ربیعی بیان کرد: با بهره برداری از کارخانه شیر اندیمشک، بیش از 300 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد می‌شود که تحقق این امر در افزایش اشتغال شهرستان مؤثر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراحل اجرایی کارخانه شیر اندیمشک از سال 1389 در این شهرستان آغاز و علی رغم پیشرفت فیزیکی مناسب و تجهیز کارخانه تولید بستنی و مواد لبنی در اندیمشک  این واحد تولیدی به صورت کامل  وارد چرخه تولید نشده است.

با افتتاح کارخانه شیر اندیمشک، ضمن افزایش تولید محصولات دامی و لبنی  بیش از 200 فرصت شغلی در شمال استان خوزستان ایجاد می‌شود.