فریدون حسنوند درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،در تشریح نشست امروز(سه شنبه 30 آذرماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی،گفت:در نشست امروز کمیسیون تبصره یک، تبصره 4 و بخشی از تبصره 5 لایحه بودجه که به کمیسیون انرژی مربوط می شود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی،افزود:حوزه درآمدها و توزیع اعتبارات وزارت نفت در نشست امروز کمیسیون بررسی شد و کمیسیون انرژی بندها و تبصره های ارجاعی از لایحه بودجه 96 به کمیسیون را مورد بررسی قرار می دهد.

حسنوند ادامه داد:امروز در کمیسیون ،تبصره یک و چهار را به صورت کامل تصویب کرده و برخی پیشنهادات الحاق و یا به بودجه اضافه شد و بخشی از مواد تبصره 5 نیز بررسی شد.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بررسی مابقی بندهای ارجاعی به کمیسیون به جلسات آتی موکول شد، تصریح کرد:بحث های مورد بررسی در نشست امروز در بخش حمایت از سرمایه گذاری ها در بخش خصوصی و دولتی،نگاه به مناطق محروم،پروژه های نیمه تمام، بحث آب و فاضلاب، استفاده از اوراق مشارکت و مباحث اینچنینی که به اجرای پروژه ها به ویژه پروژه های نیمه کاره سرعت ببخشد.